Kastamonu Haber , Otuz Yedi Forum
KSK'nın İstanbul Açılımı Uyeols10
KSK'nın İstanbul Açılımı Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KSK'nın İstanbul Açılımı

YazarMesaj
mklbyrk
Admin
Admin
mklbyrk

Erkek Mesaj Sayısı : 708

KSK'nın İstanbul Açılımı Empty
MesajKonu: KSK'nın İstanbul Açılımı   KSK'nın İstanbul Açılımı Icon_minitimePerş. Mayıs 30, 2013 6:31 pm

KSK'nın İstanbul Açılımı

Yeni yönetimde İstanbul kanadı ağır basacak.Antrenörü ve futbolcuları belirlenmiş güçlü bir oluşumla kongreye gidilecek ve yeni yönetimde İstanbul'dan en az 8 üye bulunacak.

Kastamonuspor Başkanı Levent Özbek BAL'a düşen kulübü yeniden 3.Lig'e taşımak için İstanbul odaklı yeni bir oluşum üzerindeki çalışmalarında mutlu sona ulaştı.

Başkan Vekili Satılmış Ayar ve Basın...
Sözcüsü Veli İdgü ile beraber iki gündür İstanbul'da yeni yönetim listesi yapan Başkan Özbek İstanbul kanadının sayıca ağır basacağı listesine son şeklini verdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Basın Sözcüsü Dr.Veli İdgü; "Yeni yönetim listesi şekilleniyor.İsimleri kongre kararı aldıktan sonra açıklayabiliriz.Daha güçlü Kastamonuspor ile geri döneceğiz. Yeni yönetim olarak kongreye antrenörü ve futbolcuları dahi belli bir yönetim olarak geleceğiz." dedi.

İstanbul'da Kastamonuspor'un geleceği adına görüşme ve temaslarda bulunduklarını belirten İdgü bazı iş adamlarıyla işlerinin yoğunluğu ve yurt dışında oldukları nedeniyle ilerleyen günlerde bir araya geleceklerini kaydetti.

Takımın sezona daha güçlü ve daha erken gireceğini de iddaa eden İdgü,çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü ifade etti.Veli İdgü ayrıca İstanbul dönüşünde Olağanüstü Kongre tarihinin de belirleneceğini vurguladı.

Nasrullah

KSK'nın İstanbul Açılımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İstanbul Zirvesi
» KSK İstanbul’da toplanıyor
» Kastamonuspor İstanbul'da buluşuyor
» İSTANBUL KASTAMONU NEFESLENDİ: 2-0
»  Kastamonuspor'a Müthiş İSTANBUL Dopingi