Kastamonu Haber , Otuz Yedi Forum
Kaan Demircan Zonguldakspor'dan ayrıldı Uyeols10
Kaan Demircan Zonguldakspor'dan ayrıldı Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kaan Demircan Zonguldakspor'dan ayrıldı

YazarMesaj
mklbyrk
Admin
Admin
mklbyrk

Erkek Mesaj Sayısı : 708

Kaan Demircan Zonguldakspor'dan ayrıldı Empty
MesajKonu: Kaan Demircan Zonguldakspor'dan ayrıldı   Kaan Demircan Zonguldakspor'dan ayrıldı Icon_minitimePtsi Tem. 01, 2013 6:19 pm

Zonguldaksporla özdeşleşmiş bir isim olan Kaan Demircan takımdan ayrıldığını açıkladı. Bir dönem Bartınspor forması da giyen tecrübeli 10 numara yaptığı açıklama ile Zonguldak ekibi ile bağların koptuğunu dile getirdi.

Selamun aleyküm çok sorulan soruya cevap verme gereği hissederek açıklama yapma zorunluluğu hissettim dostlar.
Zonguldakspor kulübüyle bağlantım kalmamıştır bundan sonra alacağım kararlar için herkesten saygı bekliyorum. Zonguldakspor'a emek veren herkes özellikle taraftar abi ve kardeşlerimiz haklarını helal etsinler. İlerleyen günlerde konuyla ilgili daha derin bi açıklama olacaktır inşallah..

Şok veda Zonguldakspor taraftarlarınca büyük bir üzüntü ile karşılandı. Zonguldakspor'un yeni teknik kadrosunun Kaan'ı takımda düşünmediği açıklansa da, spor kamuoyu Kaan'ın gönderilmesinde yönetim kurulunun (Demir Ailesinin) parmağı olduğunu düşünüyorKaan Demircan Zonguldakspor'dan ayrıldı 1044502_10151464040005986_1106866214_n

Kaan Demircan Zonguldakspor'dan ayrıldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaan Demircan Bartınspor yolunda..
» Emre ve Ender'le Yollar Ayrıldı