Kastamonu Haber , Otuz Yedi Forum
Çok özel açılış maçı Uyeols10
Çok özel açılış maçı Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çok özel açılış maçı

YazarMesaj
mklbyrk
Admin
Admin
mklbyrk

Erkek Mesaj Sayısı : 708

Çok özel açılış maçı Empty
MesajKonu: Çok özel açılış maçı   Çok özel açılış maçı Icon_minitimeC.tesi Tem. 13, 2013 8:44 am

Çok özel açılış maçı 34254_zonguldak-komurspor

PTT Birinci Lig ekiplerinden Adana Demirspor’un taraftar grubu Mavi-lacivertli taraftar grubunun sezon açılışında Zonguldak Kömürspor’la açılış maçı yapma teklifine iki kulübün yöneticilerinden olumlu yanıt geldi. Devlet Demiryolları çalışanlarını temsil eden Adana Demirspor ile maden işçilerini temsil eden Zonguldak Kömürspor, açılış maçında Adana’da buluşacak.
KÖMÜRSPOR, PTT 1. LİG EKİBİYLE AÇILIŞ MAÇINDA KARŞILAŞACAK
PTT 1’inci Lig takımlarından Adana Demirspor taraftar gruplarının sosyal medya üzerinden Zonguldak Kömürspor ile açılış maçı yapma istekleri olumlu neticelendi. Adana Demirspor 2’nci Başkanı Mehmet Gökoğlu yaptığı açıklamada yönetim kurulunun Zonguldak Kömürspor ile açılış maçı yapılmasını kabul ettiğini belirtti.
PTT 1’inci Lig takımı Adana Demirspor, 2013-2014 sezonu açılışını, Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Zonguldak Kömürspor ile yapma kararı aldı. Mavi-lacivertli taraftar toplulukları yaklaşık 1 haftadır sosyal medya ve kendi Fan saylarından Zonguldak Kömürspor ile açılış maçı yapmak istedikleri yönetime iletmişlerdi. Taraftarlar, hem takımlarının son halini görmek hem de yine bir emekçiler takımı olan Zonguldak Kömürspor ile hazırlık maçı yaparak gönül birlikteliklerini aynı stada taşımak için yönetime şu mesajı yayınlayarak, “Demiryolu emekçilerinin takımı olarak maden emekçilerinin takımı Zonguldak Kömürspor’la açılış maçı yapmak istiyoruz” demişlerdi.
GÖKOĞLU TWİTTER HESABINDAN AÇIKLADI
Mavi-lacivertli yönetim bu konu üzerine toplandı ve Zonguldak Kömürspor ile açılış maçı yapılmasının kararını aldı. Bu karar, 2’nci Başkan Mehmet Gökoğlu’nun Twitter hesabından yaptığı "Arkadaşlar yönetim kuruluyla konuştum. Adana Demirspor-Zonguldak Kömürspor açılış maçı için onay çıkmıştır" ifadeleriyle doğrulandı.
"DEMİRSPOR’LA OYNAMAKTAN ONUR DUYARIZ"
Bu gelişmelerin ardından Adana Demirspor yönetimi Zonguldak Kömürspor'a teklif götürdüğü öğrenildi. Zonguldak Kömürspor Başkanı Salih Demir, hem kendisinin hem de yönetiminin bu konuya sıcak baktığını, Adana Demirspor ile açılış maçı yapılamasından dolayı onur duyacağını sözlerine ekledi.

PUSULA GAZETESI

Çok özel açılış maçı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BAL Ligi Baraj MAÇI
» Zeytinburnu Maçı İddaa' da
»  Beşikdüzü maçı hazırlıklarını tamamladı
» KSK LİGİN SON MAÇI HAZIRLIKLARINA BAŞLADI
» Denizli Belediyespor Maçı İddaa'da