Kastamonu Haber , Otuz Yedi Forum
KASTÜ Avrupa’ya bir adım daha yaklaştı  Uyeols10
KASTÜ Avrupa’ya bir adım daha yaklaştı  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KASTÜ Avrupa’ya bir adım daha yaklaştı

YazarMesaj
mklbyrk
Admin
Admin
mklbyrk

Erkek Mesaj Sayısı : 708

KASTÜ Avrupa’ya bir adım daha yaklaştı  Empty
MesajKonu: KASTÜ Avrupa’ya bir adım daha yaklaştı    KASTÜ Avrupa’ya bir adım daha yaklaştı  Icon_minitimePerş. Mayıs 09, 2013 5:30 pm

KASTÜ Avrupa’ya bir adım daha yaklaştı  5911c3f930ad658df2dbb7ffa08fc8b0_XL

Kastamonu Üniversitesi bayan hentbol takımı ülkemizi tekrar Avrupa Şampiyonası’nda temsil edebilmek için hedefine bir adım daha yaklaştı.
İki kez Avrupa dördüncüsü bir kez de Avrupa altıncısı olan ekibimiz, Koç-Fest’te dün Eskişehir Anadolu Üniversitesi takımını 25-33 mağlup ederek gruptan birinci çıkarak yarıfinale yükseldi.
Kastamonu Üniversitesi yarıfinalde de diğer grubun ikincisi Kocaeli Üniversitesi ile karşı karşıya gelecek. Temsilcimizin Kocaeli engelini de aşarak finalde muhtemelen Akdeniz Üniversitesi ile karşı karşıya gelmesi bekleniyor.
Kastamonu Üniversitesi Koç-Fest’te şampiyon olduğu takdirde önümüzdeki yıl ülkemizi yine Avrupa Şampiyonası’nda temsil edecek.
Hentbol takımının antrenörü Hüsnü Şinoforoğlu, “Takımıma güveniyorum. Üniversitemiz Avrupa Şampiyonası’nda tecrübeli bir ekip. Bu sene ülkemizi tekrar Avrupa Şampiyonası’nda temsil edeceğiz. Hedefimiz ilk üçe girmek. Bizlere her konuda destek veren Rektörümüz Seyit Aydın’a ve BESYO Müdürü Yrd.Doç.Dr.Bilgehan Baydil’e teşekkür ediyorum. Sporcularımı da başarılarından dolayı kutluyorum” dedi.

KASTÜ Avrupa’ya bir adım daha yaklaştı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avrupa’nın kapısından döndük
» KASTÜ 18 bine doğru
» Bakan Yıldız KASTÜ’nün yaş gününe geliyor
» Ahşap’ta ‘Marka Şehir’ olma hedefinde yeni bir adım…
» Avrupa’da 37’yi şerefle taşıdı