Kastamonu Haber , Otuz Yedi Forum
Tıp Fakültesi, Kastamonu’ya devredildi Uyeols10
Tıp Fakültesi, Kastamonu’ya devredildi Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tıp Fakültesi, Kastamonu’ya devredildi

YazarMesaj
mklbyrk
Admin
Admin
mklbyrk

Erkek Mesaj Sayısı : 708

Tıp Fakültesi, Kastamonu’ya devredildi Empty
MesajKonu: Tıp Fakültesi, Kastamonu’ya devredildi   Tıp Fakültesi, Kastamonu’ya devredildi Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2014 8:47 pm

Tıp Fakültesi, Kastamonu’ya devredildi Tip-fakultesi-kastamonu-ya-devredildi3b9ece0c4d

Kastamonu Tıp Fakültesi, alınan ani bir kararla hafta sonu Kastamonu Üniversitesine devredilmesi için girişimler başladı.
Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Tuncer, geçtiğimiz hafta Kastamonu’ya gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Hacettepe Üniversitesi Kastamonu Tıp Fakültesi inşaat sahasını inceleyen Rektör Tuncer, daha sonra Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası’nda Sivil Toplum Kuruluşları ile şehrin önde gelen bürokrat ve siyasileriyle görüştü. Buradaki görüşmenin ardından Vali Erdoğan Bektaş’ı ziyaret eden Rektör Tuncer, ardından Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın’ı makamında ziyaret etti. Rektör Aydın ile yapılan görüşmenin ardından Hacettepe Üniversitesi bünyesinde yaklaşık 7 yıldır süren ve bir türlü tamamlanamayan Kastamonu Tıp Fakültesi’nin Kastamonu Üniversitesine devredilmesinin kararı alındı.

Tıp Fakültesi, Kastamonu’ya devredildi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kastamonu Üniverstesi eğitim fakültesi
» Büyük Kastamonu Sancağı - Üsküdara kadar Kastamonu
» Yeni Valimiz Erdoğan Bektaş, Kastamonu’ya Vali olarak atanmanın onur ve gurur verici olduğunu ifade ederek, Kastamonu’nun oldukça fazla göç verdiğini ve sahip olduğu potansiyeli hakkıyla değerlendiremediğini belirtti. Bektaş, severek ve isteyerek gelip ça
» Ben Kastamonu’ yum...
» En İncesinden Kastamonu